SelSol infrasarkanie apkures paneļi

Ierīkojot ēkā mūsdienīgu apkures sistēmu, jāņem vērā gan pieaugošās enerģijas izmaksas gan arī optimāla iekštelpu klimata prasības. Lai nezaudētu komfortu un varētu ietaupīt uz apkures izmaksām, SelSol piedāvā jaunos apsildes infrasarkanos paneļus IRP.

 


Jaunie SelSol IRP izmanto infrasarkano siltumstarojuma principu – uztverošā starojuma temperatūra ir augstāka nekā esošā gaisa temperatūra. Patīkams iekštelpu klimats tiek uzturēts bez caurvēju gaisa plūsmām. Ja ar tradicionāliem sienas radiatoriem sasildītais gaiss ceļas augšup, tad infrasarkanie griestu paneļi siltumu rada vienmērīgu siltumu visā telpā.

 


Iespējamais ietaupījums izmantojot infrasarkanos griestu paneļus SelSol IRP, sasniedz līdz 30% no enerģijas, salīdzinot ar sienas radiatoriem vai siltā gaisa pūtējiem, nezaudējot ierasto komforta temperatūras sajūtu.

SelSol infrasarkanie griestu paneļu darbība pamatā ir dabas siltuma pamatprincips, kur saules sildošo viļņu ietekmē, tiek saņemts siltums, neņemot vērā āra gaisa temperatūru. Infrasarkano paneļi izmanto saules sildīšanas dabisko principu un spēj nodrošināt komfortablu uzturēšanās vidi novietoti pat 5-10 metru augstumā.

 

Pielietojums

SelSol infrasarkanos griestu paneļus IRP izmanto visdažādākā pielietojuma sabiedrisko ēku telpās, kurās ir sarežģīti uzstādīt zemgrīdas apkuri vai arī nepietiek ar sienas radiatoru/konvektoru apkuri, piemēram: ražošanas, noliktavu telpās, sporta un atpūtas zālēs un citās publiskās vietās, kur nepieciešams veikt telpu apsildi gan lokāli, gan arī pa visu telpas apjomu.